הישגי המשרד

מכתב תודה והמלצה של מיכאל סבויסקי

לעיתים החיים מזמנים לנו הפתעות לא צפויות. טוב כשההפתעות הללו משמחות, מביאות איתן חוויות חדשות, או מזמנות פגישות שחיכינו להן זמן רב. אבל מה קורה כאשר מדובר באירועים, שמפרים את שגרת החיים למשך זמן רב?

מחלות, פציעות בעבודה, תאונות דרכים – ישנן לא מעט דוגמאות לדברים שעלולים להתרחש במהלך המסלול הארוך של החיים. היסודות המוכרים פשוט מתרסקים, ושואבים את האדם אל תוך סוג של פקק, מצב של חוסר אונים ודיכאון. מי שמצליח להימנע מכל ה"שמחות" האלה בחיים הוא אדם בר מזל.

כמובן, שהאדם הראשון שאליו פונה הנפגע הוא הרופא, שבשלב ההתחלתי מסייע להתגבר על הסבל הפיזי והבעיות הבריאותיות שנובעות ממנו. אחרי שהשלב הזה סוף סוף חולף, האדם פונה אל אחד הארגונים החזקים ביותר, שמצד אחד נועד לסייע לנפגעים, אבל מן הצד השני ממש לא שש להיפרד מאותו הכסף שהוא לכאורה אמור לשלם כפיצוי. צריך לבזבז לא מעט כוחות נפשיים, כדי להוכיח את צדקת הטענות אודות הפציעה.

בדבריי אני מתכוון למוסד לביטוח לאומי, שאיתו, כך אני בטוח, ולא רק על פי שמועות, רבים התמודדו לא פעם ב"קרב לא הוגן", שבו רק מעטים יצאו כמנצחים. זאת, מכיוון שהם ניסו לגבור לבדם על המנגנון המונוליטי הזה, שכפי הנראה לי הסלוגן הבלתי כתוב העיקרי שלו הוא: "לא לתת!"

יש לציין, שאני הייתי אחד מאותם מבוטחים, שסבר כי התשלומים החודשיים שלי למוסד לביטוח לאומי, במשך 25 השנים הארוכות שבהן אני נמצא בישראל, יגנו עליי מפני כל הבעיות, אבל התמימות שלי התפוגגה במהרה. זה קרה "באשמתם" של חברים קרובים, בעלי ניסיון מר בנושא, שהסבירו לי בעקבות מה שאירע להם אילו שוניות יחכו לי מתחת למים, אם רק אנסה לשחות לבד אל חופי הביטוח הלאומי. אותם חברים הם גם אלה שהמליצו לי לפנות לעורכת דין מנוסה, שמסוגלת לגבור על המפלצת הרב-ראשית הזאת.

כך הכרתי את עו"ד אולסיה מושקוביץ, שמאחוריה ניסיון רב של מאבקים מוצלחים למען לקוחותיה. מקצוענית יוצאת דופן, בעלת הסט הנדרש של ידע מקצועי ופלפול משפטי, מומחית ברמה גבוהה – שמסוגלת לפתור בעיות הקשורות לתביעות משפטיות נגד המוסד לביטוח לאומי באופן מוצלח. אני אסיר תודה לגורל, על כך שברגעיי הקשים הוא זימן לי מפגש עם האדם הנפלא ועורכת הדין הנפלאה אולסיה מושקוביץ.

אני לא יכול שלא להזכיר כאן עוד תכונה שלה שאינה חסרת חשיבות: לעולם, בשום נסיבות, היא לא תיקח על עצמה משימה אם יש לה ספק, ולו הקטן ביותר, בניצחון. גם זה מייחד אותה לטובה אל מול עורכי דין אחרים, שחוטפים כל תיק רק כדי לקחת כמה שיותר מלקוחותיהם. מי שסובלים מכך הם אותם אלה, שתלו בהם לא רק את תקוותיהם, אלא גם את כספם שאותו השיגו בעמל רב.

בדיוק בגלל זה אני ממליץ לכל מי שעומד על פרשת הדרכים לבחירת עורך דין, על אולסיה מושקוביץ. אני משוכנע: עם עורכת דין כזאת אפשר לנצח את המוסד לביטוח לאומי!

מיכאיל סבויסקי